×
Tip: Search for English results only. You can specify your search language in Preferences

Miskolc Animal Foundation works (M.Á.S.A.)

(378) Pet care in Miskolc, Hungary
Address: Miskolc, Sajószigeti utca 23, 3527 Hungary
Hours: Closed ⋅ Opens 9 AM Sat
Phone: +36 30 232 1890
Ha szeretnéd őt a szívedbe és az otthonodba fogadni, kérlek, írj üzenetet a Miskolci Második Esély Állatvédő Alapítvány - MME Alapítvány oldalunknak!
Küldetésünk az elhagyott, bántalmazott, kóbor állatoknak adni egy második esélyt a boldog, teljes, gazdás élethez.
Rólunk! Évek óta kapcsolatban állunk a miskolci gyepmesteri teleppel, ezalatt az idő alatt körülbelül 5600 állat kapott második esélyt.
Miskolci Második Esély Állatvédő Alapítvány. Négy láb,egy élet, második esély. A Miskolci Második Esély Állatvédő Alapítvány elsődleges célja a Miskolci ...
A Miskolci Második Esély Állatvédő Alapítvány elsődleges célja a Miskolci Állategészségügyi Telepre bekerült állatok mentése, gazdásítása.
2606 Followers, 649 Following, 1624 Posts - See Instagram photos and videos from Miskolci Második Esély ♥️ (@mme_alapitvany)
Jul 12, 2018 · Miskolci Második Esély Állatvédő Alapítvány · Cikkek ebben a kategóriában · PULI ÁLLATVÉDŐ EGYESÜLET · FÜZESABONYI ÁLLATVÉDŐ ALAPÍTVÁNY.